Szacun bejbe .
Szczerość i tyle . ;3
I to się nazywa szacun ;3
Podziwiam twoją szczerość i że napisałaś to na forum bejbe . ;3
Twoja Fanka numer 1 to mła ;D
A teraz z innej beczki xD
Jak widać na załączonym obrazku ta osóbka ma 8 lv.
A czy nie uważasz że bardziej do twarzy by jej było w 9 ?
9 lv jest taki stylowy w sam raz dla tej zacnej osóbki *-*
Czy pomożesz zabić 8 lv i przywrucić do życia 9 lv.?
Bardzo prosze.
Pozdro.


Ty se chyba żarty robisz O.o
OdpowiedzUsuńO żesz jaki dzień ^^
Tu Teylor_1011