Mam na imię Natalia kocham Hiszpanie i zwierzaki (i) . Mam świnke morską i wygląda ona tak:
wtorek, 21 sierpnia 2012
niedziela, 19 sierpnia 2012
Tłumacze szybko , prosto i jasno *.*
Witam! :) W poprzednich postach napisalem iz jaram sie Japonią *,* Bo tak jest XD I wytlumacze Wam dzisiaj i pokaze czym się interesuje ;)
Zacznijmu od mangi *,*
Manga – komiks, obraz, rysunek, szkic, karykatura. Japońskie słowo wywodzące się ze sposobu ozdabiania rycin i innych form sztuki uzytkowej. Współcześnie używane poza Japonią oznacza japoński komiks.
Manga wyewoluowała z połączenia ukiyo-e i wschodniego stylu rysowania, a swoją obecną formę przybrała krótko po | |wojny swiatowej. Manga jest drukowana głównie w czerni i bieli, nie licząc okładek i ewentualnie kilku pierwszych stron.
Popularne mangi są adaptowane na filmy i seriale anime.
Ta dam *,* Pokaze wam kilka przkladów :) :
No *,* wiem sliczni są *,*
Teraz anime *,* PODRESLAM TO NIE CHINSKIE BAJECZKI
Anime – skrócone angileskie słowo animation oznaczające film animowany. W Japonii terminem tym określa się wszystkie filmy i seriale animowane, bez względu na kraj ich pochodzenia. Poza Japonią słowo anime służy wyłącznie do określenia japońskiej animacji. Istnieje także teoria, że termin anime pochodzi od francuskiego słowa animé (animowany) lub les dessins animés(animowane obrazy). Obie formy – pierwotna animēshon i skrócona anime – są rozpoznawane przez Japończyków. Po raz pierwszy terminu anime użył japoński teoretyk filmowy Taihei Imamura w latach 40. XX wieku , zastępując nim dotychczasowe określenie manga-eiga
Gatunki anime ; Horrror , Komedia , Ecchi <X_X> , itp XD
A to mała zacheta B))
Dziekuje za uwage *ukłon*
Z innej beczki xD
Szacun bejbe .
Szczerość i tyle . ;3
I to się nazywa szacun ;3
Podziwiam twoją szczerość i że napisałaś to na forum bejbe . ;3
Twoja Fanka numer 1 to mła ;D
A teraz z innej beczki xD
Jak widać na załączonym obrazku ta osóbka ma 8 lv.
A czy nie uważasz że bardziej do twarzy by jej było w 9 ?
9 lv jest taki stylowy w sam raz dla tej zacnej osóbki *-*
Czy pomożesz zabić 8 lv i przywrucić do życia 9 lv.?
Bardzo prosze.
Pozdro.
DZIEŃ POMOCY!
UWAGA!
DZIŚ DZIEŃ POMOCY! ;3
POMAGAMY KAŻDEJ OSOBIE.
NA MSP TEŻ POMAGAJCIE ♥
WYSTARCZY GRAF ALBO OBEJRZENIE
1 FILMU. TO JUŻ COŚ KOCHANI ♥
LICZY SIĘ KAŻDY GEST!
DZIŚ DZIEŃ POMOCY! ;3
POMAGAMY KAŻDEJ OSOBIE.
NA MSP TEŻ POMAGAJCIE ♥
WYSTARCZY GRAF ALBO OBEJRZENIE
1 FILMU. TO JUŻ COŚ KOCHANI ♥
LICZY SIĘ KAŻDY GEST!
sobota, 18 sierpnia 2012
Dobra .____.
Dobra ,ten post pisze z nudów ._____. xD Więc...Jestem w dołku ._______.
Po1. NIKT mnie nie kocha :'(
Po2. Tak jestem facetem :'(
Po3. wiem ,ze ciagle sie dziwisz w punkcie 2 XD
Dziekuje za uwage *ukłon*
Adusia ^^
Oto Ada . Wiem że jestem pikna na MSP xD
Ale mniejsza z tym.
Będe ten blog prowadzić ten blog z super dziewczynami *-*
Które mają pomysły nie z tej planety *-* xD
Jedna to Sorota bista osoba inaczej moja najka xD
Druga to Natalia super osoba z którą fajnie się pisze ^^
Myśle że będziecie często tu wpadać ^^
Ale mniejsza z tym.
Będe ten blog prowadzić ten blog z super dziewczynami *-*
Które mają pomysły nie z tej planety *-* xD
Jedna to Sorota bista osoba inaczej moja najka xD
Druga to Natalia super osoba z którą fajnie się pisze ^^
Myśle że będziecie często tu wpadać ^^
Hello? ; o
Hej!
Mam na imie Dorota (pseudonim sceniczny Sorota) mam (biip) lat XD Czy prowadzilam juz bloga - tak ;3 Czy pamietam go - nie XD Interesuje się : mangą , anime . Jara mnie : Japonia ;3 tyle NARAZIE! XD Nie placzcie XD a teraz ja z gry znanej MSP ;o ...
|
|
|
Mam na imie Dorota (pseudonim sceniczny Sorota) mam (biip) lat XD Czy prowadzilam juz bloga - tak ;3 Czy pamietam go - nie XD Interesuje się : mangą , anime . Jara mnie : Japonia ;3 tyle NARAZIE! XD Nie placzcie XD a teraz ja z gry znanej MSP ;o ...
|
|
|
Subskrybuj:
Posty (Atom)







