sobota, 18 sierpnia 2012

Hello? ; o

                                                                  Hej!
 Mam na imie Dorota (pseudonim sceniczny Sorota) mam (biip) lat XD Czy prowadzilam juz bloga - tak ;3 Czy pamietam go - nie XD Interesuje się : mangą , anime  . Jara mnie : Japonia ;3   tyle NARAZIE! XD Nie placzcie XD a teraz ja z gry znanej MSP ;o ...









|
|




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz