Hej!
Mam na imie Dorota (pseudonim sceniczny Sorota) mam (biip) lat XD Czy prowadzilam juz bloga - tak ;3 Czy pamietam go - nie XD Interesuje się : mangą , anime . Jara mnie : Japonia ;3 tyle NARAZIE! XD Nie placzcie XD a teraz ja z gry znanej MSP ;o ...
|
|
|

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz